Õhksoojuspump Toshiba Premium+ RAS-25


1,881.00 

 • HIND KOOS PAIGALDUSEGA!
 • Garantii 3 aastat
 • Küttevõimsus 6,7kW,
 • Jahutusvõimsus 3,5kW,
 • Kasutegur SCOP/SEER 8,8/5,3
 • Soojuspump ruumile kuni 80m2
 • Küttereziimil tööks kuni -30C
Kategooria:

PAREMA ELUKVALITEEDI NIMEL

RAS-25N4KVPG-ND Toshiba Premium+ siseseade 2,5 / 3,2 kW
RAS-25N4AVPG-ND Toshiba Premium+ väliseade 2,5 / 3,2 kW

Toshiba Premium õhksoojuspump on loodud põhjamaise karge kliima jaoks. Premiumi jaoks loodud uuendused teevad elamise mugavamaks ja annavad küttekuludelt tuntava kokkuhoiu. Soojuspump hoiab toatemperatuuri aastaringselt meeldivana – nii suvekuumuses kui karmis pakases. Usalda kogemusi, sest Toshiba on juba enam kui 50 aasta jooksul olnud oma valdkonna liider. Usaldusväärne, mugav ja keskkonnasõbralik.

VTT-testitud  ja Eurovent-sertifikaat

Seda, et Toshiba peab oma lubadust olla energiatõhus,  keskkonna- sõbralik ja vastupidav, kinnitavad Põhjamaades  läbiviidud testimised ja üleeuroopaline  Euroventi sertifikaat. Toshiba – see on usaldus- väärne tippkvaliteet sinu kodule.

Alati puhas ja värske siseõhk

Toshiba õhksoojuspumba plasmafilter ja ionisaator eemaldavad ruumiõhust allergeenid ja kõrvalised lõhnad. Juhtpuldist saad selle funktsiooni käivitada või seisata millal aga soovid. Puhta õhu tagab lisaks eriline soojusvaheti pinnakate, mis hülgab mustust ja takistab hallituse teket soojusvahetil.

Intelligentne juhtpult ja Wi-Fi/SMS

Toshiba Premiumi saad mugavalt seadistada kirka ja suure displeiga kaugjuhtimispuldilt. Olulisemaid funktsioone saad käivitada vaid ühe nupuvajutusega. Premiumi saad juhtida ka Wi-Fi ja SMS-funktsiooni abil, mis annab võimaluse seadistada oma kodu sisekliimat kõikjalt maailmast siis, kui seda soovid.

Toshiba Premium

Toshiba Premium on  Toshiba õhksoojuspumpade uus  tippmudel. Skandinaaviapärase stiilse disainiga õhksoojuspumpa on koondatud kõik Toshiba uusimaid ja innovatiivsemad lahendused, mis võimaldavad säästa energiat, suurendada kasutusmugavust ning anda seadmele senisest veelgi pikema tööea. Tipptehnoloogia optimeerib seadme tööd nii,  et soovitud õhutemperatuur saavutatakse minimaalse kuluga ja maksimaalse kasuteguriga.

Ainulaadne kamina- või ahjusoojuse parem kasutus!

Toshiba Premium pakub ainukesena turul ainulaadset funktsiooni, mis aitab kaminasoojusel tõhusalt majas laiali kanduda. Kaminarežiimi  kasutades puhub siseühik õhku ringi ka siis, kui välisühiku kompressor on seiskunud. Režiimi saad käivitada lihtsalt kaugjuhtimispuldist.

Parim energiaklass – suurem sääst. Isegi pakases!

Toshiba Premiumi energiaklass on parim võimalik A+++ nii küttele kui ka jahutusele. Soojuspumba aastaringne erergiatõhusus SCOP- arv on oma klassi kõrgeim 5.3, millega Premium isegi ületab A+++ energiaklassi nõuded.

Ka küttevõimsuse  poolest on Toshiba Premium oma klassi tipus. Selle tõestuseks on ülihead näitajad ka -30°C pakasega. Usaldusväärsus  ja töökindlus põhjamaises kliimas tagavad sulle maksimaalse kokkuhoiu kodu küttekuludelt.

Kõrge elukvaliteet ja keskkonnasõbralikkus

Toshiba kasutab uutes õhksoojuspumpades keskkonnasõbralikku külmaainet R32. Uus külmaaine vähendab märkimisväärselt CO2-heitmeid. See on tõhusaks abiks võitluses kliimamuutuste vastu.

Uute tehnoloogiate  pidev kasutuselevõtmine tagab Toshiba õhksoojuspumpadele ka pika eluea.

Soe – või  jahe õhk just õiges suunas

Toshiba intelligentse õhusuunaja abil saad õhuvoo juhtida just õiges suunas. See tagab erinevatele ruumidele mugava ja ühtlase takistamatu õhuliikumise. Eelseadistatud on 6 valikut. Sellest, et seade on tõesti toas mugav, räägib madal müratase.

Seadme eluiga pikendavad omadused:

 • Oma klassi energiasäästlikuim kompressor
 • Erilise pinnakattega siseosa soojusvaheti
 • Optimaalne topeltsulatus Kuivatusfilter ja topelt O- tihendid välisühikus
 • Kõrgsurveandur

Õhksoojuspump Toshiba Premium+

Toshiba Premium+ kasutusjuhend