Tark õhksoojuspumba kaugjuhtimise seade Celeon


132.00 

Mõned kasutusjuhud:

  • Küttekulude optimeerimine elektribörsi põhjal, kasutades Nutikat juhtimist.
  • Õhksoojuspumba kaugjuhtimine (nt: sisse- ja väljalülitus,  temperatuuri ja režiimi muutmine).
  • Ruumi kliima(temperatuuri, õhuniiskuse) jälgimine.

Kirjeldus

Seadme ostuhind sisaldab 2 aastat elektribörsi baasil Nutika juhtimise teenust, seejärel rakendub tasu 3€ aastas. Kui Nutika juhtimise teenus ei ole tellitud, jäävad kaughalduse funktsioonid toimima.

Celeoni seadmetel saab kasutada elektribörsi jälgivat Nutika juhtimise teenust.

Alates 21.02.2021* soetatud seadmete ostuhind sisaldab endas ettemakstult 2 aastat Nutikat juhtimise teenust. Periood hakkab jooksma alates seadme aktiveerimisest. Ettemakstud perioodi möödudes rakendub Nutika juhtimise teenusele tasu 3€ aastas ühe seadme pealt. Seadmel, millel ei ole Nutika juhtimise teenus aktiivne, säilib kaugjuhtimise funktsionaalsus.

AiO on mõeldud juhtima õhksoojuspumpa. AiO-l on kaughalduse ja Nutika juhtimise funktsioon, kasutaja saab jälgida ka ruumi kliimat reaaltemperatuuri ja õhuniiskuse näol. Kaughaldusega saab õhksoojuspumpa juhtida interneti vahendusel, see teeb võimalikuks käsklusi saata näiteks maakodus olevale soojuspumbale. Nutikas juhtimine toimib kütmistemperatuuri reguleerimise läbi.

Kaughaldus                                                          Nutikas juhtimine

Temperatuurisätted

Sarnaselt EiO ja EiO-TN’ga saab kasutaja seadistada Maks. järjestikulised kallid hinnad ning Min. kogus soodsaid hindasid ööpäevas(loe peatükki Celeon EiO), ühtlasi määrata temperatuurivahemiku, mille piires temperatuurimuutusi lubada. Sisuliselt baseerub sääst põhimõttel kütta siis kui elekter on soodne ning lasta temperatuuril langeda kallimate hindade juures. Ruumi temperatuur hästisoojustatud majas ei tohiks paari tunniga langeda ulatuses mis põhjustaks toasviibijatele olulist ebamugavust, see võimaldab kütmist targalt ajastada ning toob kasutajale rahalise säästu.

Celeon AiO on tark seade, mis on mõeldud juhtima õhk-õhk soojuspumpa. See seade teeb võimalikuks ruumi kliimat monitoorida ja õhksoojuspumbale käsklusi saata läbi interneti, kasutades Celeoni mobiilirakendust. Seadme peamine väärtus seisneb aga Nutika juhtimise funktsioonis, mis jälgides elektrituru eelolevaid hindu reguleerib kütmistsüklit, vähendades sellega rahalist kulu toasoojale. Seadme tööpõhimõte on sama õhksoojuspumbaga kaasas käiva juhtpuldiga, seega seadme kasutamiseks lisaühendusi tegema ei pea.

Celeon AiO töötab enim levinud õhksoojuspumpadega. Kui Sinu õhksoojuspumbaga meie seade ei sobi, on meil tagasiostu garantii! Celeon AiO ei tööta CVMORE õhksoojuspumbaga.

Mõned kasutusjuhud:

  • Küttekulude optimeerimine elektribörsi põhjal, kasutades Nutikat juhtimist.
  • Õhksoojuspumba kaugjuhtimine (nt: sisse- ja väljalülitus,  temperatuuri ja režiimi muutmine).
  • Ruumi kliima(temperatuuri, õhuniiskuse) jälgimine.

Celeon AiO kasutab Celeoni mobiilirakendust. Vajalik on internetiühendusega WiFi võrgu olemasolu.

ÄPP CELEON

Celeoni seadmete juhtimiseks vajalik äpp on saadaval Android ja iOS seadmetele.